Knižné Zoznamy

Knihy na mieru od roku 2018

Knihy, ktoré vám priblížia mágiu

Naučte sa mágii 

Ste fascinovaní mágiou? Chceli by ste sa naučiť viac, ako sa stať čarodejnicou či čarodejníkom? Mágia sprevádza našu históriu a stále tu bola a vyzerá, že bude. Možno ste len zvedaví, o čom to celé je alebo sa naozaj chcete priučiť nejakému kúzlu. No nech je tomu akokoľvek, prinášame zoznam kníh, ktoré vám s tým pomôžu. 

martinus.sk

Velká učebnice čarodějnictví a magie (Raymond Buckland)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Mágia priťahuje stále viac ľudí po celom svete. Záujemcom sa teraz ponúka ucelené dielo, z ktorého sa dozvedia všetko potrebné nielen o čarovaní, veštení či bylinkárstve, ale aj dejinách kultu wicca, ktorý má mnoho priaznivcov. V jednotlivých lekciách nájdete množstvo zábavných cvičení, ale predovšetkým vám kniha ponúka originálne a konkrétne postupy, vďaka ktorým dosiahnete to, čo si prajete. 

Příručka vysoké magie (Josef Veselý)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Príručka vysokej mágie je určená vážnym záujemcom o mágiu. Autor sa tu zaoberá niektorými aspektmi planetárnej mágie, ako aj mágiou zodiakálnou, mágiou atavizmu, mágiou henochiánskou a prakticky neznámou mágiou troch princípov. Pozornosť venuje aj niektorým okrajovým praktikám sexuálnej mágie, ale venuje sa, aj, experimentálnej démonológii. Temnejších stránok mágie sa dotýkajú kapitoly, pojednávajúce o pekelných inteligenciách, démonovi Choronzonovi a vampirizmu.

Jsi Čaroděj/ka? (Inelia Benz)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

prevratná kniha o mágii, mimoriadnych schopnostiach a intuícii, našej skrytej vnútornej múdrosti. Prekonáva mnohé tabu a stereotypné predstavy s mágiou a postavami Čarodejníka či Čarodejnice spojené. Kniha skúma výnimočné schopnosti ako sú telekinéza, empatia alebo astrálne cestovanie na základe osobných skúseností, ktoré autorka s ich využitím sama má. Jednoducho a zrozumiteľne ti ukáže, ako si môžeš vyskúšať, či tieto schopnosti tiež máš a ak ich nemáš, ako ich môžeš rozvinúť.

Pentagram (Frater Shaddai)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Jednoduchá praktická príručka o rituáli, ktorý sa vykonáva pomocou symbolu pentagramu a ktorý môže slúžiť piatim cieľom: sile, láske, bohatstvu, liečeniu a ochrane. Princípy, ktoré sú spomenuté v tejto knihe, postačujú na to, aby vám zaistili úspech. K úspechu nie je potrebný žiadny zvláštny talent, stačí iba túžba učiť sa a uspieť. Táto kniha bola napísaná pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť, ako taká mágia funguje – ukáže vám, ako meniť štádiá vášho vedomia zo svetských na magické. 

www.martinus.sk

Přírodní čarodějnictví (Ellen Dugan)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Naučíte sa kúzliť, posilníte svoju čarodejnú moc a pridáte bohatosť a hĺbku svojmu každodennému životu tým, že viac rozviniete svoju intuíciu a psychické schopnosti. Kniha ich vám ukáže, ako na to pomocou príbehov, kúziel, rituálov, zábavných kvízov a kreatívnych cvičení, ktoré vám pomôžu žiť magický život. Tento neviditeľný svet je jadrom čarodejníctva. A je tiež základom všetkej magickej činnosti. 

The Little Book of Pocket Spells (Akasha Moon)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Kniha, ktorá vám vykúzli lásku, úspech, zdravie či šťastie. Má kúzlo na každú príležitosť. Ponúka množstvo praktických tipov, ako vniesť do svojho života tieto magické základy. Vďaka svojim iskrivým kúzlam a tvorivým kúzlam tento magický klenot knihy očarí vás aj ostatných. 

PantaRhei.sk Najlepsie knizne pribehy

The Practical Witch’s Spell Deck (Cerridwen Greenleaf)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Je to očarujúca zbierka kúziel a zaklínadiel pre lásku, radosť, prosperitu, prácu, peniaze, zdravie a liečenie a ďalšie, pre začiatočníkov aj skúsených čarodejníc. Táto súprava obsahuje: 100-kartový balíček s plne ilustrovanými kartami s rozmermi 2,5 x 3,5 palca, 48-stranovú mini knihu s úvodmi do kúziel a mágie. 

Spells for Change (Frankie Castanea)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Moderné čarodejnice sú vyvrcholením starého a nového – cestujú do obchodu s potravinami, pracujú od deviatej do piatej a učia v našich triedach. Nosia čierny turmalín a kremeň a nad dverami mávajú zväzky bobúľ a rozmarínu. V rámci starodávnej posvätnej praxe rastie nová generácia čarodejníc; tí, ktorí rozumejú sile akcie spojenej s energiou a zámerom, ktorí bojujú za najlepšie verzie seba samých prostredníctvom šeptaných spevov a svetla sviečok a spájajú svoj aktivizmus s prejavom. Moderná čarodejnica vytvára zmenu v srdci, srdci a svete, jedno kúzlo po druhom.

The Illustrated Herbiary (Maia Toll)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Rozmarín je na pamiatku; šalvia je pre múdrosť. Symbolika rastlín – či už v starogréckej doktríne podpisov alebo viktoriánskom tajnom jazyku kvetov – nás fascinuje už po stáročia. Súčasná bylinkárka Maia Toll pridáva k tejto tradícii svoj osobitý nádych profilmi tajomných osobností 36 bylín, ovocia a kvetov. Lákavý text, ktorý spája vášeň pre rastliny s obrazmi pripomínajúcimi tarot, ponúka úvahy a rituály, pomocou ktorých môžete využiť silu každej rastliny na liečenie, sebareflexiu a každodenné vedenie.

The Illustrated Bestiary (Maia Toll)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Od duchovných zvierat po totemy, ľudia naprieč kultúrami a počas storočí cítili duchovné a symbolické spojenie so zvieratami. V tomto pokračovaní svojej najpredávanejšej knihy The Illustrated Herbiary autorka, bylinkárka a duchovná wellness sprievodkyňa Maia Toll skúma tento magický, mystický vzťah a silu zvieracej energie, ktorá pomáha objasniť osobné zvyky, viesť zámery a informovať o činnosti. Po profiloch, ktoré zdôrazňujú najvýznamnejšiu vlastnosť každého zvieraťa, Toll poskytuje rituály a úvahy, ktoré čitateľov vedú pri kultivácii energie tohto zvieraťa v ich vlastných životoch. 

Psychic Witch (Mat Auryn)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Zistite, ako sa stať mocnou psychickou čarodejnicou s touto knihou o ovládaní energie a prebúdzaní vašich psychických zmyslov. Psychic Witch skúma vzťah medzi psychickými schopnosťami a mágiou, prepája ich, aby vytvoril pevný základ pre prístup k plnému potenciálu vašej mysle, tela a ducha. Mat Auryn odhaľuje niektoré zo svojich najprísnejšie strážených tipov, praktík a meditácií, aby ste mohli zvládnuť vnímanie energie a manipuláciu s ňou.

PantaRhei.sk Najlepsie knizne pribehy

Čarodějnictví pro každý den (Deborah Blake)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Choďte svojou vlastnou pohanskou cestou s pôvabom a múdrosťou a začleňte duchovnú prax do svojho života aspoň na niekoľko minút týždenne. Jednoduchá, zábavná a zrozumiteľná kniha ukazuje, že bez ohľadu na to, aký hektický život vedieme, že aj malé skutky môžu mať pre náš život hlboký zmysel. Táto pozoruhodná kniha je plná tvorivých nápadov a jednoduchých spôsobov, ako sa spojiť s rytmami prírody každý deň, a to nielen o sabate alebo splne. Urob si zo svojho domova magické miesto. Táto pozoruhodná kniha je plná tvorivých nápadov a jednoduchých spôsobov, ako sa spojiť s rytmami prírody každý deň, a to nielen o sabate alebo splne. Urob si zo svojho domova magické miesto.

A History of Magic, Witchcraft and the Occult 

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: angličtina

Objavte očarujúcu históriu čarodejníctva, mágie a povier v priebehu storočí v tomto úžasne ilustrovanom titule. Mimoriadny príbeh o jednej z najzaujímavejších a často najkontroverznejších tém na svete, zahŕňajúci všetko od starovekého uctievania zvierat a šamanizmu, cez alchýmiu a veštenie až po modernú Wiccu a oživenie okultizmu v literatúre, kine a televízii 21. storočia. Perfektný úvod do mágie a okultizmu. 

Čarovná říše víl (Ted Andrews)

Kúpte teraz, dostupné v jazyku: čeština

Táto kniha vám pomôže prehĺbiť spojenie s prirodzeným svetom. Otvorí vám dvere do kráľovstva mágie a mystiky, do kúzelnej ríše víl. Objavte stratenú mágiu sveta, kde stromy stále ešte hovoria a každý kvet má pre vás príbeh. Vojdite do ríše víl – miesta, kde sú príbehy o vílach skutočné.

www.martinus.sk

Related Posts