Knižné Zoznamy

Knihy na mieru od roku 2018

Romantické knihy o bodyguardoch

Objavte najlepšie romantické knihy o bodyguardoch, ktoré nebudete vedieť prestať čítať. Bolo to ťažké dať dokopy, pretože veľa kníh žiaľ nepreložili, ale nechali sme ich v zozname aj tak.

Ak ste fanúšikom týchto zakázaných romantických kníh, ste tu na správnom mieste. Máme pre vás presne takýto zoznam kníh. Sú to knihy plné silných alfa samcov, silných hrdinov a ich zakázanej túžby, zakázaná romanca a oveľa viac. Bolo nám horúco len pri príprave tohto zoznamu a veríme, že si tam nájdete to svoje. Pripravte si vás knižný kutiť a zoberte si k sebe aj vejár, aby ste sa pri čítaní schladili. 

martinus.sk

Ochránce (Jodi Ellen Malpas)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: čeština, čeština e-kniha

Milujeme, keď sa osoba, ktorá potrebuje ochranu, snaží uniknúť svojmu bodyguardovi v romantických knihách.

Ľudia si myslia, že majú Camille Loganovú prečítanú: oteckovho dievčatko; krásna, rozmaznaná mladá žena, ktorej otec financuje jej životný štýl. Ale Camille je zvyknutá mať život vo vlastných rukách. 

Jake Sharp tiež v minulosti urobil chybu a následky boli zničujúce – a to ako osobne, tak profesionálne. Prisahal, že už nikdy nedopustí, aby sa to opakovalo. Preto prijme prácu bodyguarda Camille Loganovej. S jej povesťou v tom nevidí žiadny problém. 

Ona je ale v skutočnosti iná. Je súcitná, vrelá a zábavná, a povinnosť ju chrániť sa čoskoro začne prelínať s potešením. Ale Jake vie, že ju nemôže mať.

Twisted Games (Ana Huang)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: angličtina, slovenčina

Stoický, zadumaný a arogantný elitný bodyguard Rhys Larsen má dve pravidlá: chráňte svojich klientov za každú cenu a nezapájajte do toho city. Nikdy nebol v pokušení porušiť tieto pravidlá. Až, kým nestretol ju. 

Bridget von Ascheberg je princezná, ktorá sníva o slobode žiť a milovať, ako sa rozhodne. Keď však jej brat abdikuje, zrazu čelí vyhliadke na politické manželstvo bez lásky a trón, ktorý nikdy nechcela. 

Toto je skvelá romantická kniha o bodyguardovi, v ktorej sa nachádza kráľovská rodina s nádherným pomalým milostným príbehom.

Pozrite si aj zoznam: 14 erotických románov pre dámy

Z krvi a popola (Jennifer L. Armentrout)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština, čeština e-kniha, angličtina

Zaraďujeme to do zoznamu, pretože sa nám táto kniha veľmi páčila, aj keď je oveľa viac ako romantická kniha o bodyguardovi.

Poppy, od narodenia predurčená viesť kráľovstvo do novej éry, nikdy nebola sama sebe paňou. Život nepoškvrnenej je osamelý. Nik sa jej nesmie dotknúť. Nik na ňu nesmie pozrieť, ani k nej prehovoriť. Budúcnosť celého kráľovstva leží na Poppiných pleciach, nikdy si však nebola celkom istá, či to naozaj chce. A keď jej do života vstúpi Hawke, strážca so zlatými očami poverený jej ochranou až do povýšenia, osud a povinnosť sa prepletú s túžbou a potrebami. Vzbudí jej hnev a donúti ju spochybniť všetko, čomu verila… Pokúša ju zakázaným ovocím.

The Royals Next Door (Karina Halle)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: angličtina

Páči sa mi, ako ich neustále nábehy a pichanie tlačí bližšie, aj keď vypukne škandál.

Piper Evansová žije pokojným životom v utiahnutej ostrovnej komunite, ktorá ju po piatich rokoch stále vníma ako outsidera. To je dovtedy, kým sa vedľa nenasťahuje princ a princezná so svojím zadumaným bodyguardom.

Harrison Cole je síce sexy, ale okamžite považuje Piper za bezpečnostnú hrozbu. 


PantaRhei.sk Najlepsie knizne pribehy

Damaged Like Us (Krista Ritchie, Becca Ritchie)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: angličtina

Maximoff Hale je svojhlavý, odolný a plne zodpovedný. Dvadsaťdvaročný alfa miliardár si vie poradiť so svojím netradičným životom, keďže sa narodil v jednej z najznámejších rodín v krajine. Keď mu pridelia nového bodyguarda, stretne sa tvárou v tvár s najhorším možným scenárom: pripútaný k potetovanému absolventovi Yale s MMA, ktorý napĺňa Maximoffove fantázie.

Dvadsaťsedemročný Farrow Keene má jedinú prácu: chrániť Maximoffa Halea. Ale keď pocity vyplávajú na povrch, ochrana horúcej, tvrdohlavej celebrity sa stáva čoraz komplikovanejšou. Spoločne sa hranice stierajú a odhalenie môže pre oboch znamenať katastrofálne následky.

Heartless Hero (Mary Catherine Gebhard)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: angličtina

Oháňala sa mnou s láskou, zmenilo sa to na nenávisť a skončilo sa sľubom.

Existujú pravidlá, ako byť osobným strážcom Abigail Crowne, pravidlá, ako sledovať neslávne známu miliardovú dedičku. Nikdy nezabúdajte na svoje miesto, vždy dávajte meno Crowne nad všetko ostatné a nikdy, nikdy neubližuje. 

Skvelý román medzi kde sa z nepriateľov stanú milenci a strany budete hltať jednu za druhou. 

Royally Endowed (Emma Chase)

Kúpte teraz, dostuné v jazykoch: našli sme ju žiaľ iba v angličtine a ak ju chcete stiahnut ako e-book tak napríklad aj cez Amazon

Ellie bola roky zaľúbená do strážcu kráľovskej ochranky Logana St. Jamesa, ale nemyslí si, že ju niekedy videl ako niečo iné ako prácu. Nie naozaj. Pre Logana je Ellie len súčasťou práce – príbuzná kráľovskej rodiny, ktorú prisahal chrániť. Teraz, vo veku 22 rokov a čerstvo po vysokej škole, je odhodlaná nájsť skutočný život šťastne až do smrti.

Logan je lojálny, statočný a túži po jednej žene, ktorú chce. Celé roky na ňu dohliadal, chránil ju, sníval o nej. Každý však pozná pravidlá bodyguarda: Nikdy nestrácaj pozornosť, nikdy ich nespúšťaj z dohľadu a nikdy, nikdy sa nezamiluj. 

Toto je bezpochyby jedna z najlepších romantických kníh o bodyguardoch, ktoré sa oplatí prečítať. 


www.martinus.sk

Related Posts

One thought on “Romantické knihy o bodyguardoch

Comments are closed.