Knižné Zoznamy

Knihy na mieru od roku 2018

14 erotických románov pre dámy

Erotické romány sú plné vášne, nehy, zúrivosti a v neposlednom rade aj lásky. V týchto knihách s erotickým podtónom to už nie je, ako kedysi kde sa náhodou poodhalí kúsok kolena, či ramena a sem tam sa niečo erotické udeje. Teraz už erotický román miestami pripomína sexuálnu príručku k milovaniu, do podrobna popísané erotické scény a všetky fyzické i psychické pocity, ktoré pri nich postava v knihe pociťuje. Zoznam nižšie je pre dámy, ktoré majú romantickú dušu a sú za každé dobrodružstvo.

martinus.sk

Nahá pravda (Vi Keeland) 

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina 

Bol to pondelok ako všetky ostatné. Až do chvíle, keď ma šéf požiadal, aby som sa stala poradkyňou nádejného klienta. Na podobnú príležitosť som čakala roky. V minulosti som niečo poriadne pohnojila a potrebovala som si to u spoločníkov firmy vyžehliť. Vošla som do zasadačky a takmer sa zrazila s mužom, ktorému som mala pomáhať v právnych záležitostiach. Vyliala som kávu a rozsypala spisy. To bola ešte tá príjemnejšia časť dňa. Ten úžasný chlap, ktorý si čupol a pozeral na mňa ako na nahú, nebol nik iný ako môj bývalý frajer Gray Westbrook. Chlap, na ktorého som sa snažila zabudnúť. Chlap, ktorého som zo srdca nenávidela. Chlap, ktorý oplýval neskutočnou charizmou, sebavedomím a sexepílom. Len zázrakom som dokončila prezentáciu a zodpovedala na všetky otázky, hoci ma celý čas vyzliekal pohľadom. Nemohla som však vyhodiť z hlavy tie prasačinky, ktoré mi pred odchodom pošepkal do ucha. Stal sa z neho náš dôležitý firemný klient. Vylúčené, žeby som mu dala druhú šancu. Alebo predsa len?

Zaskočený (Emma Chase)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, čeština

Na svete existujú dva typy ľudí: takí, ktorí sa najprv pozerajú, a iní, ktorí sa hneď do niečoho vrhnú. Ja som sa vždy najprv pozerala. Plánovala som, bola som opatrná, pozerala som sa. Potom som stretla Drewa Evansa. Bol veľmi vytrvalý, sebaistý a bolo veľmi ľahké vrhnúť sa naňho. Myslíte si, že Drew a ja sme odfrčali spolu preč pri západe slnka a žili šťastne až naveky? To som si myslela aj ja. Ale život ponúka na výber a Drew si vybral svoju možnosť. V skutočnosti sa snažil o jej správnosti presvedčiť nás oboch – ale viete, že to nie je môj štýl. Takže ja som sa vrátila do svojho rodného Greenvillu, aby som strávila nejaký čas osamote… No staré zvyky sa vykoreňujú iba ťažko a niekedy sa musíte vrátiť tam, kde ste začali, aby ste sa mohli znova pohnúť vpred.

www.martinus.sk

Mister (E.L.James)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština, angličtina

Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá?

Zapletený (Emma Chase)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština, angličtina 

Drew Evans zarába milióny a jediným úsmevom zvádza najkrajšie ženy v New Yorku. Prečo zrazu leží celých sedem dní otrasený a zatvorený vo svojom byte a cíti sa mizerne a deprimovane? Tvrdí, že má chrípku, ale my dobre vieme, že to nie je pravda. Katherine Brooksovú zamestnajú v renomovanej investičnej bankovej firme, no nepozdáva sa jej, že by mal do jej života vstúpiť nejaký playboy a narobiť v ňom paniku. Ide jej predovšetkým o profesionálny postup a uplatnenie a jeho pozornosť ju zbytočne rozptyľuje. Ju tak ľahko do postele určite nedostane. Ako sa zrazu zo šviháka a fičúra stane zlomený, beznádejný muž? V jeho živote sa nečakane objaví jedna vec a on si uvedomí, že nedokáže bez nej žiť.

Nemali by sme (Vi Keeland)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha

Bennett Fox mi do života vstúpil v jedno nepríjemné pondelkové ráno. Meškala som v prvý deň do práce – do novej práce, o ktorú som mala teraz pre nečakanú fúziu bojovať. Na upevnení svojej pozície vo firme som pritom drela osem rokov. Kým som si sťahovala veci do nových priestorov, za stieračom som si našla pokutu za parkovanie. Dostali ju všetky autá na ulici okrem toho predo mnou – šlo o rovnaké audi, ako mám ja. Naštvalo ma to, preto som sa rozhodla, že mu svoju pokutu podarujem. Dúfala som, že ju majiteľ zaplatí a nič si nevšimne. Nanešťastie som mu pritom zlomila stierač. Uznajte, mohlo to byť horšie?

Šéf (Vi Keeland) 

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština, čeština e-kniha

Reese Anneysleyová trčala v zadnej časti reštaurácie a zúfalo sa snažila dovolať svojej kamarátke, aby ju nejako vyslobodila z jej nudného, nevydareného rande. Nevšimla si, že za ňou stojí a počúva ju Chase Parker. A napokon nie kamarátka, ale práve on jej pomohol dostať sa z tejto prekérnej situácie. Podišiel k ich stolu, tváril sa, že sa s ňou už dávno pozná a začal vyťahovať trápne príhody z ich „spoločného“ detstva. Bola to čudná konverzácia, no to iskrenie, humor a šarm nového neznámeho Reese ešte niekoľko nocí nedali spávať. Myslela si, že sa už nikdy nestretnú, no náhoda to zariadila inak. Reese nutne potrebovala prácu a Chase jej ponúkol miesto vo svojej úspešnej kozmetickej firme. A stal sa jej novým a veľmi, ale veľmi sexi šéfom…

Sľúbená (Jodi Ellen Malpas)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština, angličtina

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke podpísaný písmenom M. Žiada od nej jedinú noc. Nijaké city, záväzky, iba čistú rozkoš. Livine zásady, ktorým je vo svojom osamelom živote verná, tak ohrozí muž plný protikladov. Je neznesiteľný, ale zdvorilý. Džentlmen, no zároveň odmeraný. Vášnivý, zato bezcitný. A predsa Livy tak fascinuje, že mu nedokáže odolať… Miller Hart ju postupne vtiahne do svojho nebezpečného sveta. Prebudí v nej vášeň, ktorá v nej driemala. Livy vycíti, že za rýchlymi autami, značkovými oblekmi a luxusným bytom skrýva Miller bolesť, a ak si chce podmaniť jeho dušu, musí zistiť, čo pred svetom tají. Hrozí však, že jej srdce to nezvládne.

Pre ňu všetko (Alexa Riley) 

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch:  slovenčina, slovenčina e-kniha, angličtina 

Mallory Sullivanová začína nový život. Vysokú školu dokončila s výbornými výsledkami a vďaka tvrdej práci a odhodlaniu sa dostala na jednu z najprestížnejších stáží v USA. Kedysi vyrastala v sirotinci a o takomto živote mohla len snívať. Netuší však, že na druhej strane jej úspechu stojí niekto, kto jej vystiela cestu, ale zatiaľ nevie kto. Ako sa ukáže neskôr, boháč, s ktorým sa Mallory zoznámi v bare a dá mu prezývku Oz, je majiteľom spoločnosti, v ktorej Mallory pracuje. Zistí, že to on jej vybavil stáž, našiel jej a jej priateľke ubytovanie a sleduje ju na každom kroku. Veľmi sa rozhnevá, lebo mala dojem, že všetko dosiahla vlastnými silami, nie protekčne, a že Oz musí byť určite duševne chorý. Oz sa snaží udobriť si ju rôznymi pozornosťami a po týždni zmierovania sa Mallory ocitne v jeho vášnivom náručí. Keď pochopí, že Oz nie je posadnutý, ale že celé roky na ňu trpezlivo čakal a chránil ju pred jeho nebezpečným otcom, zaľúbi sa doňho ešte viac.

Urob mi to! (Stela Rouge)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha

Tento erotický román opisuje príbeh Emy, ktorá je nečakane unesená a spútaná neznámym mužom. Jej vzdor sa postupne mení na vášeň a Ema so záhadným cudzincom prežije erotickú noc, o akej sa jej ani nesnívalo. Prekvapí ju vlastná zvrhlosť, o ktorej doposiaľ netušila – no ešte viac okolnosti, ktoré sa následne udejú. V jej živote sa totiž objaví ďalší muž, ku ktorému pocíti priam spaľujúcu túžbu. Je sebavedomý, charizmatický a nemôže na neho prestať myslieť. Lenže nič nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Do jej života sa opäť vracia ten, čo ju uniesol a zdá sa, že je pre Emu nebezpečný. Kniha plná napätia, drsnej erotiky a nečakaných zvratov! 

Božský bastard (Christina Lauren)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch:  čeština, čeština e-kniha, angličtina

Chloe Millsová, sakramentsky múdra a pracovitá študentka obchodnej administratívy, má jediný problém: svojho šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, grobiansky, bezohľadný – a úplne neodolateľný. Božský bastard. Bennett sa vrátil z Francúzska do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovskom rodinnom podniku. Vôbec nečakal, že tá asistentka, ktorá mu v zahraničí na diaľku pomáhala, je nádherné, nevinne provokatívna – absolútne neznesiteľné – stvorenie, s ktorým sa teraz bude musieť vídať každý deň. Napriek klebetám ​​nikdy nebol priaznivcov románikov na pracovisku. Lenže Chloe pre neho predstavuje také pokušenie, že je ochotný pravidlá ohnúť – alebo ich rovno poslať do čerta – ak to znamená, že bude jeho. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Ochránce (Jodi Ellen Malpas)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: čeština, čeština e-kniha

Ľudia si myslia, že majú Camille Loganova prečítanú: ockovo dievčatko; krásna, rozmaznaná mladá žena, ktoré otecko financuje jej životný štýl. Ale Camille je zvyknutá mať život vo vlastných rukách. Raz urobila chybu, ktorá sa jej kruto vypomstila. Teraz sa snaží byť nezávislá, avšak kvôli obchodným aktivitám svojho otca je v ohrození. Jake Sharp tiež v minulosti urobil chybu a následky boli zničujúce – a to ako osobne, tak profesionálne. Prisahal, že už nikdy nedopustí, aby sa to opakovalo. Preto prijme prácu bodyguarda Camille Loganova. S jej povesťou v tom nevidí žiadny problém. Ona je, ale v skutočnosti iná. Je súcitná, vrelá a zábavná a povinnosť ju chrániť sa čoskoro začne prelínať s potešením. Ale Jake vie, že ju nemôže mať …

martinus.sk

Výpověď (Whitney G.)

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: čeština, čeština e-kniha

Pracovať pre hotelového magnáta Prestona Parkera nie je žiadny med, a keď Tara nastúpila ako jeho asistentka, nikto neveril, že vydrží dlhšie ako dva mesiace, pretože dvadsať ľudí pred ňou skončilo ešte oveľa skôr. Po dvoch rokoch má však aj ona arogantného tyrana plné zuby a usúdi, že je najvyšší čas podať výpoveď. Šéf jej však list vrátil so svojim typickým sexy úškrnom a poradil jej, aby si poriadne prečítala svoju pracovnú zmluvu. Tara to urobila a teraz si uvedomuje, že ak nenafinguje vlastnú smrť, neotrávia Parkera alebo sa jej nepodarí vyjednať zmenu v tej nemožnej zmluve, uviazla navždy s tým nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfom v New Yorku. Lenže potom jej Parker raz večer zavolá, pretože sa ocitne v núdzovej situácii …

Krásny omyl (Vi Keeland) 

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha, čeština

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta. Vynadala som mu do egoistických klamárov a podvodníkov, až fešák vyvaľoval oči. Viete, pred časom zbalil moju kamarátku, pričom pozabudol na jednu maličkosť. Bol ženatý. A tak som mu vyčistila žalúdok. Vysvitlo však, že som vybehla na nesprávneho. Veď som sa aj čudovala, prečo sa tvári tak nechápavo! Skrátka, trápna situácia. Z podniku som zdúchla a ani mi nenapadlo sa ospravedlniť. Zbytočná strata času. Aj tak toho plejboja už v živote nestretnem, všakže? Presne to som si myslela… až do chvíle, keď som na druhý deň ráno vošla do triedy. Nuž, dobré ráno, profesor West. Som vaša nová asistentka.

Žiadnu lásku, len sex (Vi Keeland) 

Kúpte teraz, dostupné v jazykoch: slovenčina, slovenčina e-kniha 

Môj vzťah s Hunterom sa začal takto: Stretli sme sa na svadbe. Celú noc sme vrhali po sebe pohľady. Jeho drzé, oplzlé reči by ma inokedy odradili, no z nepochopiteľného dôvodu sa stal presný opak. Skončili sme v mojej hotelovej izbe. Nasledujúce ráno som sa vrátila do New Yorku a jeho som nechala v Kalifornii aj s mojím nesprávnym telefónnym číslom. Po roku sa našej spoločnej priateľke narodilo dieťa a ja som sa pri tej príležitosti znovu stretla s Hunterom. Tentoraz som mu nechala matkino číslo – tá svojimi rečami o bábätkách a sobáši odstraší každého chlapa – a odletela som do New Yorku. Nasledujúci týždeň sa však objavil na večeri v dome moje matky. Ten blázon si ju celkom získal! Hunter mal pracovne stráviť v New Yorku osem týždňov. Navrhol mi, aby sme si ten čas spestrili poriadnymi súložami. Osem týždňov bezuzdného sexu bez akýchkoľvek záväzkov? Čo tým stratím? Nič, pomyslela som si. Veď je to len sex, žiadna láska. Ale viete, ako to chodí: človek mieni, pánboh mení.

www.martinus.sk

Related Posts

3 thoughts on “14 erotických románov pre dámy

Comments are closed.